ارائه درمان‌های نوین ارتودنسی | استفاده از پلاک‌های شفاف

ارائه درمان‌های نوین ارتودنسی | استفاده از پلاک‌های شفافبه گزارش خبرگزاری مهر، حسین ارباب زاده، از ارائه درمان‌های نوین در حوزه ارتودنسی در سومین سمپوزیوم انجمن ارتودنتیست‌های ایران خبر داد و گفت: این سمپوزیوم همزمان با شانزدهمین گردهمایی علمی سالیانه انجمن ارتودنسی ایران برگزار می‌شود و تم آن زیبایی در ارتودنسی نوین است.

این متخصص ارتودنسی، افزود: زیبایی در ارتودنسی حائز اهمیت است و کارکرد آن در کمک به زیباترشدن دندان و لبخند بوده که ارتودنتیست‌ها در کنار سایر متخصصین امر زیبایی دندان در سمپوزیوم انجمن ارتودنتیست‌های ایران به تبادل اطلاعات قرار می‌پردازند.

وی ادامه داد: متخصصان دیگر حوزه زیبایی دندان در این کنگره حضور دارند و تبادل نظر توسط اساتید و صاحبنظران برجسته صورت می‌گیرد و در واقع ارتودنسی پایه‌ای جهت کمک به درست کردن  لبخند زیبا در نظر گرفته شده و پیش نیازی برای کمک به زیبایی دندان است.

عضو هیئت مدیره انجمن ارتودنتیست‌های ایران، گفت: یکی از درمان‌های جدید ارتودنسی که طی سال‌های اخیر در دنیا استفاده از آن رایج شده، پلاک های ارتودنسی شفاف در بزرگسالان است که رضایت بیمار را حین درمان  از لحاظ زیبایی به همراه دارد.

ارباب زاده خاطر نشان کرد: همه درمان‌های نوین در حوزه ارتودنسی در سومین سمپوزیوم انجمن ارتودنتیست‌های ایران توسط اساتید و صاحبنظران برجسته ارائه خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *