برای رویارویی با تهدیدات هوایی آماده‌ایم

برای رویارویی با تهدیدات هوایی آماده‌ایمامیر سرتیپ «علیرضا صباحی فرد» در گفت وگو با خبرنگار دفاعی ایرنا به برخی فضاسازی‌های رسانه‌ای درخصوص تحرک ناو هواپیمابر آمریکا در آب‌های جنوبی ایران اشاره کرد و اظهارداشت: با توجه به تهدیدات موجود و احتمال انجام تهدیداتی پدافندهوایی با تمام قدرت همه نقاط کشور به ویژه جنوب را پوشش می‌دهد.

وی تاکید کرد: با قاطعیت اعلام می‌کنیم که در آمادگی ۱۰۰ درصدی به سر می بریم و آمادگی مقابله با هر گونه تهدیدی که برای دشمنان متصور باشد را داریم.

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با بیان اینکه «به فضا سازی‌های رسانه‌ای در رابطه با ناو و تحرکات دشمن نه اهمیت داده‌ایم و نه اهمیت خواهیم داد»، افزود: پدافند هوایی ایران اسلامی به مرحله‌ای رسیده است که بتواند در مقابل تمام تهدیدات مقابله کند.

سرتیپ علیرضا صباحی فرد با تاکید مجدد بر اقتدار پدافندهوایی ایران، تصریح کرد: هیچ پرنده‌ای حق ورود به آسمان مقدس ایران اسلامی بدون اجازه و هماهنگی پدافندهوایی را ندارد.

وی همچنین گفت: ما تاکنون با قدرت از آسمان کشور دفاع کرده‌ایم؛ بارها خواستند که اقدامی انجام دهند اما جلوی آنها را قاطعانه گرفتیم.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *