بیست وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی موادغذایی در تهران شروع به کار کرد

بیست وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی موادغذایی در تهران شروع به کار کرد


بیست وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی موادغذایی در تهران شروع به کار کرد

زندگی > تغذیه – همشهری آنلاین:
بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، موادغذایی ماشین‌آلات و صنایع وابسته تحت عنوان «ایران اگروفود ۲۰۱۸» صبح روز جمعه ۸ تیر ماه با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی در نمایشگاه بین‌المللی تهران شروع به کار کرد.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه بیش از هزار و 300 شرکت داخلی و خارجی شرکت دارند و علاوه بر کشورمان، صنایع کشاورزی و غذایی 31 کشور خارجی شامل اسپانیا، اسلواکی، اتریش، امارات متحده عربی، اندونزی، انگلیس، ایتالیا، آلمان، برزیل، بلژیک، بلغارستان، پاکستان، تایلند، تایوان، ترکیه، چین، دانمارک، روسیه، ژاپن، سری لانکا، سوئیس، فرانسه، کانادا، کره جنوبی، کنیا، گرجستان، لهستان، لیتتوانی، هلند، هند، یونان نیز جدیدترین تولیدات و خدمات خود را به بازار ایران معرفی می‌کنند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه که توسط «علی اکبر مهرفرد» معاون وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد، معرفی توانمندی و پیشرفت‌های کشور در حوزه کشاورزی و غذایی، ارتقای سطح مبادلات تجاری و توسعه صادرات غیرنفتی، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات میان شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، تشویق و ترغیب تولیدکنندگان برای رقابت سالم و هدفمند در این صنعت، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستآوردهای علمی و صنعتی حوزه کشاورزی و غذایی داخلی و خارجی و ایجاد فضا برای ارتباط مستقیم تولیدکنندگان با مصرف‌کنندگان است.

اهمیت نمایشگاه صنعت کشاورزی و غذایی تهران موجب شده تا کشورهای اسپانیا، اتریش، ایتالیا، آلمان، برزیل، تایلند، ترکیه، چین دانمارک، فرانسه، لهستان، هلند و هند به صورت گروهی و پاویون‌های رسمی مشارکت داشته باشند.

همزمان با برگزاری این نمایشگاه، چندین همایش و کنفرانس تخصصی در مباحث موضوعی نمایشگاه، توسط متخصصان، کارشناسان و دست‌اندرکاران صنعت غذا و کشاورزی برگزار می‌شود.

این نمایشگاه بین‌المللی که بزرگترین نمایشگاه این صنعت در منطقه غرب آسیا محسوب می‌شود از هشتم تا یازدهم تیر ماه به مدت چهار روز از ساعت 10 تا 18 در فضایی به مساحت بیش از75 هزار مترمربع و در 25 سالن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *