ضرورت اطلاع‌رسانی عملکرد دولت در پروژه‌های عمرانی استان 

ضرورت اطلاع‌رسانی عملکرد دولت در پروژه‌های عمرانی استان وی بر لزوم پیگیری و جذب اعتبارات بیشتر از اعتبارات توزیع‌نشده تاکید کرد و گفت: اقدامات مثبت انجام‌شده‌ای چون افزایش چشمگیر بودجه راه‌آهن و امتداد آن به سمت پارس‌آباد، صاحب ردیف شدن فاضلاب شهرستان نمین، فعالیت‌های چشمگیر در حوزه راه اعم از جاده سرچم – اردبیل، نیر به سراب، نمین به آستارا انجام شده و بهتر است مدیران کل این عملکرد و خدمات را به افکار عمومی اطلاع‌رسانی کنند.

فیضی با اشاره به این‌که اقدامات مثبت مجلس شورای اسلامی و دولت باید از سوی مدیران کل به مردم اطلاع‌رسانی شود افزود: به عنوان نمونه، مدیر کل ارتباطات و فناوری اقدامات مثبت انجام‌شده از جانب وزارت ارتباطات در نسل‌های ارتباطات داده‌ای در استان را باید مناسب تبیین کند. وی خطاب به مدیر کل اداره کل ورزش و جوانان اظهار کرد: توسعه اماکن ورزشی از محل اعتبارات وزارت ورزش و جوانان و از محل مالیات ارزش افزوده که از اقدامات مهم دولت و مجلس است، باید اطلاع‌رسانی شود.

فیضی با تشکر از عملکرد اداره کل راه و شهرسازی، به برجسته کردن اقدامات موفق اخیر در زمینه افزایش اعتبارات مربوط به جاده‌های مواصلاتی اردبیل تقدیر کرد و ادامه داد: اقدامات دولت و مجلس در این زمینه باعث شد که اعتبارات چشمگیری در این زمینه برای استان جذب شود. این نماینده مجلس با بیان این‌که باید در شرایط فعلی امیدافزایی در بین مردم با اطلاع‌رسانی کارهای انجام‌شده صورت گیرد خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: موفقیت‌های اخیر در حوزه درمان و بهداشت به‌ویژه دسترسی سریع مردم محروم به خدمات درمانی و ایجاد مراکز جامع سلامت متعدد در استان باید به مردم اطلاع‌رسانی شود.

فیضی همچنین از اقدامات اساسی دولت در حوزه میراث فرهنگی یاد کرد و بر افزایش مشارکت بخش خصوصی در این حوزه با مشارکت دولت تاکید کرد. وی افزود: عملکرد مناسب یا نامناسب دولت در استان‌ها در ادارات کل متبلور می‌شود و همه موظف به انتقاد از نقصان‌ها و کمبودها در استان اردبیل هستیم، ولی عملکرد مناسب دولت و مجلس در حوزه‌های مختلف نیز باید از سوی متولیان هر حوزه شفاف صریح و کامل اطلاع‌رسانی شود.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *