نوع مدل عروسی متولدین تمام ماه های سال

نوع مدل عروسی متولدین تمام ماه های سال

نوع مدل عروسی متولدین تمام ماه های سال

نوع مدل عروسی متولدین تمام ماه های سال

نوع عروسی متولدین تیر
شما به دنبال عروسی ای هستید که در آن دوست ها و فامیل های نزدیک دعوت شده باشند و به احتمال زیاد مراسم عروسی تان را در حیاط خانه پدری تان برگزار خواهید کرد. دوست دارید در مراسم عروسی تان از چیزهای نوستالژی و خودمانی استفاده کنید که نشانگر استایل کلاسیک و رمانتیک است. همچنین عاشق گل های سفید، صورتی و آبی ملایم هستید، رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتند برای عروسی ای که هیچ وقت از مد نمی افتد.

نوع عروسی متولدین مرداد
شما همیشه به دنبال جلب توجه هستید و دوست دارید مانند ستاره بدرخشید. سعی می کنید در مراسم عروسی تان از رنگ های تیره و جسورانه استفاده کنید. کلمه کلیدی که می تواند عروسی شما را توصیف کند کلمه «لوکس» است و تمام چیزهای عروسی تان هم حول همین محور می چرخد- از سالن عروسی درجه یک گرفته تا لیست بلند بالای مهمان ها و منوی غذاهای تجملاتی.

نوع عروسی متولدین شهریور
شما یک کمال گرای تمام عیار هستید و تک تک جزئیات عروسی تان برنامه ریزی شده خواهد بود. دوست ندارید حتی کوچک ترین مشکل یا بی نظمی ای در مراسم عروسی تان پیش بیاید و می خواهید از هر چیزی بهترین اش را در عروسی تان داشته باشید.

نوع عروسی متولدین مهر
وقتی بحث سر عروسی می شود اولین چیزی که به ذهن شما می رسد عشق قصه های پریان است. رنگ های ملایم و وسایل تزیینی بزرگ جزء جدا نشدنی عروسی های متولدین مهر هستند. کمبود گل های تازه و شمع هیچ وقت در چنین عروسی هایی حس نمی شود. عروسی شما در یک مکان عاشقانه و پر نور برگزار خواهد شد، برای همین یک عروسی ساحلی ایده فوق العاده ای برای شما است.

نوع عروسی متولدین آبان
مراسم عروسی شما هر چیزی می تواند باشد به جز یک عروسی معمولی! دوست دارید از عناصر چشم نواز در عروسی تان استفاده کنید؛ عناصری مثل جزئیات جذاب، رنگ های شاد و حتی منظره غروب آفتاب. به دنبال چیزهایی هستید که جلب توجه کنند ولی تکراری و کلیشه نباشند. از لیست غذا گرفته تا لیست مهمان هایتان، همه و همه حرفی برای گفتن در مورد زندگی مشترک تان دارند.
نوع عروسی متولدن آذر
شما ماجراجو هستید و عاشق عروسی های فضای باز که پر از رنگ های شاد و جزئیات جذاب می باشند هستید. حتی اگر به دلایلی نتوانید عروسی تان را در فضای باز برگزار کنید سعی می کنید از عناصر فضای باز در دکور مراسم عروسی تان استفاده کنید. شما عاشق خانواده و دوست هایتان هستید و حاضرید در مراسم عروسی تان هر کاری بکنید تا به مهمان ها خوش بگذرد؛ راحتی مهمان ها از هر چیزی بیشتر برایتان اهمیت دارد. راحتی برای شما خیلی مهم است و ترجیح می دهید لباس و کفشی را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید با آن ها برقصید. همچنین دوست دارید از رنگ های روشن و شیک در مراسم عروسی تان استفاده کنید.
نوع عروسی متولدین دی
شما عاشق عروسی های سنتی هستید. مکان عروسی دلخواه تان یک هتل قدیمی و با کلاس است. ترجیح می دهید در عروسی تان از رنگ های خنثی استفاده کنید تا یک عروسی ساده و شیک داشته باشید. شما یک طرفدار پر و پا قرص جمله «زیبایی در سادگی است» هستید و در مراسم عروسی تان هم حتما این جمله را در نظر خواهید داشت.

نوع عروسی متولدین بهمن
شما از تمام قید و بندها رها هستید و نمی خواهید در مراسم عروسی تان رسم و رسوم همیشگی را داشته باشید برای همین است که ممکن است لباس عروس تان را رنگی به غیر از سفید انتخاب کنید، ممکن است تور روی سرتان نگذارید یا حتی تصمیم بگیرید که در مراسم عروسی تان ساقدوش نداشته باشید. یک عروس بهمنی دوست دارد مراسم عروسی منحصر به فرد داشته باشد. حتی ممکن است مراسم عروسی را به کل بپیچانید. به هر حال هر چه داشته باشید از مکان عروسی خاص گرفته تا غذاهای غیر منتظره و گل های عجیب و غریب، روز عروسی شما کاملا متفاوت و مختص خودتان خواهد بود.
نوع عروسی متولدین اسفند
شما یک عروس رمانتیک و احساساتی هستید و همین امر مراسم عروسی شما را تبدیل به یک فیلم سینمایی می کند. متولدین اسفند دوست دارند یک عروسی جمع و جور و صمیمانه داشته باشند. یک لباس عروس با دنباله بلند و دسته گلی پر از گل های تازه از واجبات عروسی شماست، همچنین سعی می کنید بهترین عکاس و فیلمبردار را برای مراسم عروسی تان انتخاب کنید چون می خواهید خاطرات این روز را تا آخر عمر زنده نگه دارید.

منبع: سایت نوعروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *